Mis Amasya Turizm Hakkında

Mis Amasya Tur otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan www.biletim.com.tr  online otobüs bileti satışında en güvenilir adres. Sitemiz size hem zamandan tasarruf ettirecek hem de piyasaya göre en ucuz otobüs biletine sahip olma imkanı sunacak.

1982 yılında bu yana sektörde hizmet veren Mis Amasya her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutmuştur. Bu firma ile yapacağınız yolculuklarda emniyetiniz ve konforunuz için her şey düşünülmüştür. Firma, şu anda 10 adet Mercedes Travego araç ve 10 adet de kiralık araç ile hizmet veriyor.

Amasya Tur, AnkaraİstanbulAmasya ve İzmir lokasyonlarına hizmet veriyor. Turizm şirketi şehir içi servis imkanı ile şehirden otogara, otogardan şehre ulaşımınıza yardımcı oluyor. Firmanın hemen hemen tüm araçlarında buluna koltuk arkası ekran, uydu yayını, müzik yayını, film, kablosuz internet, gazete ve açık büfe ikramları ile keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor.

Seyahat etmek istediğiniz tarihi daha önceden planladıysanız bir kaç hafta öncesinden sitemizi takip etmenizde fayda olacaktır. Bu şekilde otobüs bileti kampanyalarını yakalayarak indirimli otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Eğer ani bir karar ile seyahat tarihinizi belirlediyseniz fiyata göre listeleme yaparak bütçenize en uygun otobüs biletini tercih edebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus