Mudurnu Otobüs Bileti

Mudurnu Seferi Yapan Firmalar
Mudurnu Hakkında

Mudurnu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Bolu’nun en güzel yönlerinden olan, Mudurnu otobüs bileti satan firmalarıMudurnu otobüs bilet fiyatlarıMudurnu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Mudurnu Bolu

Bolu’nun Göynük’ten sonraki sit alanı içerisinde dâhil edilen ilçesidir. Bolu merkeze 55 km uzaklıktadır. İlçenin 3 adet köyü ve merkezde 7 mahallesi vardır. 

Mudurnu Kültürel Özellikleri 
Mudurnu tarihi camileri, ilçeye özgü evleri gibi eserlerinin bu zamana kadar saklanabilmesi sayesinde tam bir Osmanlı kenti olma özelliğini korur. İlçenin tarihini incelediğimizde Osmanlı Beyliği’nin fethettiği ilk topraklar olduğunu, ilçenin ve köylerindeki halkın yurtsever özellikler gösterdiğini öğreniyoruz. Sitemizden satın aldığınız Mudurnu otobüs bileti ile çok uzun zamandır korunmayı başarılan tarihi camileri, geleneksel evleri, çeşitli konakları, mesire alanlarını, sıra çeşme ve hamamları, konaklama seçenekleri ile oldukça kolaylaşan şifalı kaplıcaları (Babas, Sarot ve Taşkesti gibi) ziyaret edebilir, yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. UNESCO Dünya Miras Geçici Listesine girmeyi başaran bu ilçeyi ziyaret etmekte geç kalmayın. 

Mudurnu’ya nasıl gidilir? 
Mudurnu Bolu merkeze sadece 55 km uzaklıktadır. Bu güzel ilçeye Bolu merkezden düzenli olarak kalkan araçlarla çok kolay bir şekilde ulaşabilirisiniz.

En Çok Tercih Edilen Mudurnu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus