Muratlı Otobüs Bileti

Muratlı Seferi Yapan Firmalar
Muratlı Hakkında

Muratlı Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Muratlı otobüs bileti satan firmaları, Muratlı otobüs bilet fiyatları, Muratlı otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Tekirdağ,
Muratlı 
Doğusunda Çorlu ilçesi ve güneyinde Tekirdağ merkezi bulunan Muratlı, kuzeyinde Kırklareli ile komşudur. İstanbul’a çok yakın olması, Tekirdağ limanına yakınlığı ile önemli bir konumda bulunmaktadır. İçinden demir yolu geçen nadir ilçelerden biridir. Fazla yükseltinin olmadığı ve düz ovaların bulunduğu ilçe tarıma elverişli arazileri nedeniyle genel ekonomisini tarımdan sağlamaktadır. Tarım alanlarının verimi Türkiye ortalamasının çok üzerindedir. Hayvancılığın da yoğun olarak yapıldığı ilçe mutfak kültürünün çok zengin olduğu Trakya ilçelerinden biridir. Bu lezzetleri bu ilçeye gelip yerinde tatmanızı öneririz. 

Muratlı’da Gezilecek Yerler

·         İstasyon Binası: 1870 yılında inşa edilmiştir. Avrupa – İstanbul demiryolu yapımı sırasında yapılmıştır. Günümüzde de kullanılmaktadır.

·         İnanlı Çeşmesi: Çeşme 1914 yılında yapılmış olup ilçedeki görülmeye değer yapılardan biridir.

·         Hıdrellez Şenlikleri:  İlçede Hıdrellez kutlamaları bir bayram coşkusunda karşılanmaktadır. Trakya’nın diğer bölgelerinde olduğu gibi bu şenlikler ilçe halkı için çok önemlidir. Festivallerin ve eğlencelerin düzenlendiği bu haftaya tüm ilçe halkı katılmaktadır.

Tekirdağ’ın bu güzel ilçesini görmek istiyorsanız Muratlı otobüs bileti almanız yeterli.

 

En Çok Tercih Edilen Muratlı Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus