Narman Otobüs Bileti

Narman Seferi Yapan Firmalar
Narman Hakkında

Narman Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Erzurumun en güzel yönlerinden olan, Narman otobüs bileti satan firmaları, Narman otobüs bilet fiyatları, Narman otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Erzurum,
Narman 
Narman, Erzurum ilinin kuzeydoğusunda, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada bulunan bir ilçedir. Kuzeyinde Oltu, doğusunda Sarıkamış, güneyinde ise Pasinler ilçeleri yer almaktadır. Narman, Erzurum il merkezine 90 km. uzaklıktadır. Yüksek dağların arasında bulunan Narman ilçesinin iklimi Erzurum geneline bakıldığında oldukça ılık geçmektedir. Karadeniz bölgesine yakın olduğundan karadeniz iklimine benzer bir iklime sahiptir. İlçenin en önemli ekonomik faaliyetleri, tarım ve hayvancılıktır. Son dönemlerde peynir üretimi ve tavuk yetiştiriciliği de yapılmaya başlanmıştır.

Narman’ın en önemli turistik yapısı Narman Peribacaları’dır. Narman otobüs bileti alarak bu eşsiz güzelliğin olduğu bölgeye bir gezi planlayabilirsiniz. Narman Peribacaları,  2 ile 3 milyon yıl öncesinde oluşmaya başlamıştır. Peribacları, Rüzgar ve yağmur gibi doğa olaylarının yarattığı aşınma ile oluşmuşlardır. Bu bölgenin daha önceden bir göl olduğu düşünülmektedir. Daha sonra gölde oluşan çökmelerin Peribacaları’nı oluşturduğu tahmin edilmektedir. Narman Peribacaları’nın  bulunduğu vadi, Amerika’daki ünlü Colorado Kanyonu’na benzetilmektedir. 6300 hektarlık bir alan yer alan Peribacaları, Erzurum’un en önemli doğal güzelliklerinden bir tanesidir.

 

En Çok Tercih Edilen Narman Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus