Net Turizm Hakkında

KALİTE POLİTİKASI

Günümüzün modern kalite anlayışına sahip genç, dinamik, güler yüzlü çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğu hizmetlerle, yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek.

Güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcuların ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

 

VİZYON

Müşterilerimize, yol boyunca kurdukları hayallerinin gerçekleşebileceği hissini uyandıracak, hayalleri gibi güzel olan gerçek yolculuklar yaşatmak. İnsana, doğaya ve içinde yaşadığımız topluma karşı taşıdığımız sorumluluk; sahip olduğumuz değerler ve belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda, gelişimde sürekliliği esas alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti kazanmak.

 

MİSYON

Ulusal ve uluslar arası hizmet standartları çerçevesinde kaliteli ve zamanında hizmet sunmak gayesiyle, alanında yenilikçi ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almak. Kaliteli hizmet anlayışı, çalışanları ve kazandığı müşteri memnuniyetiyle sektöründe önemli bir değer olarak var olmak.

 

DEĞERLER

Her insanın özel ve önemli bir değer olduğu düşüncesini özümsemek.

Bu anlayış odaklı sunduğumuz hizmetlerle, yolcuların memnuniyetini kazanmak ve bu manevi kazancı tüm maddi kazançların üzerinde tutmak. İnsana, doğaya ve topluma karşı sorumluluk taşımak, toplumsal olaylar karşısında duyarlı davranmak. Önce insan prensibinden hareketle tüm çalışanları ile bir bütün oluşturduğunun farkında olmak.  

Temel ve mesleki ahlak anlayışını daima ticari kazancın önünde tutmak.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus