Nilüfer Turizm Hakkında

Nilüfer Turizm Otobüs Biletlerini Biletim´le Kolayca Al!

2000 yılında Bursa’da faaliyete geçen Nilüfer Turizm, Bursa’da ulaşım deyince ilk akla gelen firma olmayı kısa sürede başarmış ve bugün 80 araçtan oluşan filosuyla İstanbul, Ankara ve İzmir gibi merkezlere de sürekli seferler düzenleyen bir marka haline gelmiştir. Bini aşkın çalışanı ve geniş hizmet ağıyla her geçen gün sektöründe söz sahibi olmaya ve liderliğe oynamaya devam eden Nilüfer Turizm “mutluysanız, mutluyuz” ilkesiyle karşıladığı yolcularını kusursuz ve profesyonel hizmet ile buluşturmanın gururunu yaşıyor. Eğitimin, iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğu bilinciyle hareket eden Nilüfer Turizm yöneticilerine, personellerine ve şoförlerine özel “Yönetim Becerileri”, “Müşteri Memnuniyeti, İletişim, Toplam Kalite Yönetimi" ve “Emniyetli ve Ekonomik Araç Kullanımı Eğitimi” gibi eğitimler düzenliyor. Bu eğitimler sayesinde Konforu, güveni ve ekonomik hizmeti bir standart haline getirerek mükemmelleşmeyi hedefliyor. Kurumsallaşmanın en önemli şartlarından olan bilinçli çalışma ve hizmet anlayışını bu sayede geliştiren Nilüfer Turizm, güveni temel alarak sizlere hizmet vermeyi kendinden emin adımlarla devam ettiriyor.

Yolcularına promosyonlu seyahat etme, indirimli bilet alma ve daha birçok avantajdan faydalanma imkânı sunan Nilüfer Turizm, Artı Bilet uygulamasıyla Türkiye´de bir ilki gerçekleştirerek, form doldurmadan ve kart dağıtmadan üyelik sistemini yolcularıyla buluşturuyor. Her yolculukta bilet bedelinin %10´u kadar Artı Lira kazandıran Artı Bilet uygulamasında 1 Artı Lira, 1 TL değerinde olurken biriken Artı Lira´lar ücretsiz bilete dönüşüyor ve size de ücretsiz yolculuğunuzun keyfini çıkarmak kalıyor! Eğer sık sık seyahat eden biriyseniz Nilüfer Turizm´i tercih edin, her yolculuk size tekrar tekrar kazandırak. Ayrıca yıl içerisinde çeşitli zamanlarda gerçekleştirilen %50 indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilmeniz de mümkün. Bu nedenle otobüs biletinizi alırken Nilüfer Turizm´in ayrıcalıklarından faydalanın!

Yalnızca şehirlerarası yolculuklarla sınırlı tutmadığı hizmetini şehiriçi servislerle de sürdüren Nilüfer Turizm ayrıca havaalanı ulaşımını da dahil ederek, düzenli olarak Bursa - Sabiha Gökçen seferleri düzenliyor, bu açıdan yolcularının ulaşımdan her beklentisine cevap veren bir marka olarak konumlanıyor. Sektörde belirleyici ve referans marka olmak açısından bu tür hizmetleri yenileyerek devam ettiren Nilüfer Turizm, bu sayede farklılıklar yaratıyor ve sektörde kalıcı üstünlükler sağlıyor. Bir otobüs firmasından beklediğiniz konforu, güveni Nilüfer Turizm´in en özenli ve temiz otobüslerinde bulabileceksiniz. Alacağınız bir otobüs bileti size Nilüfer Turizm ile bir seyahatten fazlasını vaadediyor!

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus