Neden biletim’i kullanmalıyım?

Bütçenize uygun
Biletim, size tüm firmaların en ucuz ve güncel otobüs ve uçak bileti karşılaştırmasını sunan seyahat planlamalarınızın başlangıç noktasıdır.
Güvenli ödeme
İster otobüs bileti, ister uçak bileti düşünün Biletimle arama yaptığınızda hem aradığınızı bulacaksınız hem de tüm bilet alımlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceksiniz.
Tüm firmalar tek ekranda
Hem nitelikli hem de ucuz otobüs bileti veya uçak bileti bulmak için artık uğraşmanıza gerek kalmayacak çünkü Biletim en iyi otobüs ve uçak firmalarını sizler için bir araya topladı.
Kolay iade
Biletim’den satın aldığınız otobüs biletini, otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar online olarak hiçbir kesinti olmaksızın iptal edebilirsiniz.
Seyehat Rehberi
Tümü
cfe404bcecd2c44a1fa2bd567e07239b

1.Çorum topraklarının ilk sakinleri Hattilerdir daha sonra Hitit, Frig, Galat, Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı medeniyetleri Çorum topraklarında hüküm sürmüştür.     2. ..

5c45e318ff2a61f628db12607ae2a65d

Alacahöyük Antik Kenti yazımızda, Alacahöyük Ulaşım, Alacahöyük Nerede, Alacahöyük Hakkında Bilgi, Alacahöyük Kazısı konularını bulabilirsiniz.   Alacahöyük Nerededir? Alacahöyük, Çorum’un 45 km. ..

fregerw

1. Batı mimarisi örnek alınarak yapılan Çırağan Sarayı 2. Blaherna Sarayı’nın bir parçası olan Tekfur Sarayı  3. Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu ..

Ucuz Otobüs Bileti ve Uçak Bileti

Ucuz otobüs bileti veya uçak bileti bulmak için doğru yerdesiniz. En ucuz otobüs bileti için 130´dan fazla seçkin otobüs firmalarını sizler için topladık. Tek bir ekran üzerinden tüm firmaların otobüs biletleri ni görebileceğin bir sistem hazırladık. Bu sistem sayesinde, zaman kaybetmeden otobüs bileti bulabilir veya arama yaparak otobüs bileti fiyatlarını karşılaştırabilirsin. En uygun otobüs bileti sorgulama yapmak için kalkış yeri ve varış yeri alanlarını doğru girerek, size en uygun otobüs bileti al işlemini yapabilirsin. Otobüs bileti aramak artık çok kolay, doğru seçenekleri girerek  en ucuz otobüs bileti sahibi olabilirsin. Biletim gideceğiniz noktaya en güvenilir ve en prestijli firma ile en ucuz imkanlarla gitmenizi sağlayarak yolculuğunuzu avantajlı bir seçeneğe dönüştürüyor. Biletim.com.tr ile yolculuğa güvenle başla!

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.