Öz Diyarbakır Seyahat Hakkında

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr  üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1981 yılında Mehmet Seyhan ve Ahmet Arıkboğa tarafından kurulan Öz Diyarbakır Seyahat, kurulduğu ilk yıl 13 adet O302 Mercedes Benz araçlarla hizmet vermeye başladı. Diyarbakır ismi ile özdeşleşen ilk ve tek firma özelliğini taşıyan Öz Diyarbakır Seyahat, ismi ile o döneme damgasını vurmayı başardı.

O dönemin yol ve yolculuk şartlarına rağmen Öz Diyarbakır Turizm, 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde araç filosunu 85’e yükseltti. İlk seferlerini Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu Bölgelerine yapan Öz Diyarbakır Turizm, daha sonra hizmet alanına Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini de ekledi.

32 yıldır gerek kalitesinden, gerekse kurumsal yapısından hiçbir ödün vermeden misafir memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerini sürdüren Öz Diyarbakır Turizm, sektörün yenilikçi ve teknolojik uygulamaları ile 40 araçlık filosuyla hizmet standartlarını en üst düzeyde tutmaya ve her geçen gün ilerlemeye devam ediyor. Öz Diyarbakır Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.biletim.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus