Öz Elazığlılar Seyahat Hakkında

Öz Elazığlılar Turizm Konya, Malatya, Düziçi, Elazığ, Adana, Erzin, Gaziantep, Gürün, Hatay, İskenderun, İzmit, Kahramanmaraş, İstanbul, Ankara, Ereğli, Manavgat, Karapınar, Kayseri, İstanbul (anadolu), Kırıkhan, Mersin, Niğde, Osmaniye, Payas, Sakarya, Antalya, Ceyhan, Dörtyol, Serik, Tarsus arasında otobüs seferleri düzenleyen bir firmadır.

Öz Elazığlılar Turizm otobüs hareket saatleri ve otobüs bileti fiyatlarını www.biletim.com.tr’ den sefer araması yaparak görebilirsiniz. Size en uygun otobüs seferini bulup, koltuğunuzu kendiniz seçip biletinizi alabilirsiniz.

Elazığ’da yeni kurulan ve şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne oldukça iddialı bir giriş yapan Lüks Elazığ Seyahat firması Çıra Elazığlılar Turizm´i de içine aldı. Ardında ismini değiştirerek Öz Elazığlılar Turizm olarak yola devam etmeye başladı.

4 Haziran 2003 tarihinde kurulan Çıra Elazığlılar Turizm firması, alanında uzman kişilerle düzenlediği yurt içi seferleriyle karayolu yolcu taşımacılığı yapmaya başlamış, nihayetinde de Lüks Elazığ Seyahat´in bünyesine katılmıştır. Sonra ismini değiştirerek Öz Elazığlılar Turizm olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çok kısa bir süre sonunda yolcularının ilgisi ve güveni ile karşılaşan Öz Elazığlılar Turizm, hizmette ilk yılının sonunda yurt içi seferlerini daha da genişletmiştir.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus