Özen Turizm Hakkında

Özen Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr  üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Merkezi Kırıkkale olan Özen Turizm, yolcu taşımacılığı ve nakliyecilik alanlarında hatırı sayılır bir tecrübeye sahip. Özen Turizm, 1956 yılında Nedim Yurdakul’un, üzerinde “Keskinli” yazan kamyonu ile nakliye işine başlaması, ardından 1973 yılında Kırıkkale – Ankara arasında yolcu taşımak için “Öz Kırıkkale” firmasını kurmasıyla temellerini atmış oldu. O günden bugüne Özen, Kırıkkale’ye taşımacılık alanında hizmet vermeye devam ediyor. Özen Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.biletim.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Üstün kalite hizmetiyle, yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk vaat eden Özen Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kırıkkale’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Kırıkkale’ye Özen otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Özen Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarladan hizmet verdiğini öğrenmek için www.biletim.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus