Özlem Cizre Nuh Turizm Hakkında

Özlem Cizre Nuh otobüs bileti ararken karşınıza çıkan biletim.com.tr  otobüs bileti satışında güvenli ödeme sistemi ile en çok tercih edilen adres olmuştur. Size zamandan tasarruf ettiren pratik sistemi ile aradığınız bileti kolaylıkla bulmanız mümkün. Arama kısmınında seyahat edeceğiniz iki şehri “ nereden” – “nereye” kutucuklarına ekleyerek, size en uygun tarih için sorgulamanızı yapabilirsiniz. Listelenen seferler arasından seçiminizi yaptıktan sonra, bilet alımınızı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Özverili ve istekli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana kara yolu taşımacılığında hizmet veren  Cizre Nuh Turizm geleceğe doğru attığı her adımda kendini yeniliyor. Konforlu ve keyifli bir yolculuk için imkanlar sunan firma, yolcu emniyeti içinde gereken tüm olanakları fazlasıyla sağlıyor. 

Turizm şirketi, İstanbul, ŞırnakErzurum, Ankara, Hatay ve Diyarbakır illeri başta olmak üzere birçok noktaya otobüs seferi düzenliyor. O403 Mercedes, Mercedes Tourismo, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD ve YENİ SAFİR araçlarından oluşan filosu ile hizmet veriyor. Firma, hemen hemen tüm araçlarında bulunan kablosuz internet, rahat koltuk, uydu yayını, koltuk arkası ekran, Digiturk, müzik, okuma lambası, radyo, wc, kulaklık, açık büfe ikramları, priz ve lig tv özellikleri ile yolcularına keyifli bir seyahat sunuyor. Üstelik tüm yolcular bu imkanlardan en ucuz otobüs bileti sahibi olarak yararlanabiliyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus