Özlem Diyarbakır Seyahat Hakkında

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

23 Nisan 2004 tarihinde kurulan firma, kurulduğu günden bugüne Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle hizmet vermeye başladı. Çağın gereklilikerine ulaşmayı amaç edinen Özlem Diyarbakır, uzman kadrosuyla üstün kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Şirket, misafirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için son teknolojik sistemleri yakından takip ediyor ve bu sayede yaşanan birçok sıkıntıya, zamanında ve uygun çözümler üretebiliyor. 

Özlem Diyarbakır, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin zamanlarına saygı duyuyor. Bu nedenle de Express seferler düzenliyor. 2004’ten beri giderek otobüs sayısını hızla arttıran firma, Neoplan Toruliner, Mercedes Benz Travego gibi yeni modellerini araç filosuna katmıştır. Neoplan Starliner otobüsleri de araç filosuna dahil etmeyi amaçlayan firma, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus