Pamukkale Otobüs Bileti

Pamukkale Seferi Yapan Firmalar
Pamukkale Hakkında

Pamukkale Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Denizli’nin en güzel yönlerinden olan, Pamukkale otobüs bileti satan firmalarıPamukkale otobüs bilet fiyatlarıPamukkale otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Pamukkale, Denizli’nin bir ilçesidir. Aynı zamanda içinde kaplıcaları ve akan sulardan kalan karbonat mineralleri ve travertenleri kapsayan bir antik kent barındırmaktadır. Pamukkale UNESCO tarafından belirlenmiş Dünya Miras Listesi’nde yer almaktadır. Pamukkale ilçesinin nüfusu yaklaşık olarak 310.000 kadardır ve burası Denizli’nin en büyük ilçesidir. Pamukkale Üniversitesi de yine bu ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. 

Pamukkale’ye Nasıl Gidilir?

Pamukkale ilçesi Denizli il merkezindedir. Bu sebeple de buraya ulaşım oldukça rahattır. Pamukkale otobüs bileti satın aldığınız takdirde Denizli’nin içinden ya da şehir dışından buraya ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Pamukkale’de Gezilecek Yerler

Pamukkale ilçesinde, Pamukkale antik kenti (Hierapolis) ve Pamukkale travertenleri mutlaka ziyaret edilmesi önerilen yerlerdir. Bu turistik yer, ziyaretçilerine hem göz ziyafeti sunmakta hem de çeşitli rahatsızlıklara şifa olmaktadır. Bu ilçede ayrıca Pamukkale Karahayıt hamamları/ termal kaplıcaları bulunmaktadır. Oldukça turistik ve popüler olan bu ilçeye geldiğinizde kalacak otel veya pansiyon yeterince bulunmaktadır fakat yine de özellikle de turistlerin en çok geldiği dönemlerde yerinizi önceden ayarlamanızda fayda vardır. 

En Çok Tercih Edilen Pamukkale Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus