Pasinler Otobüs Bileti

Pasinler Seferi Yapan Firmalar
Pasinler Hakkında

Pasinler Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Erzurum’un en güzel yönlerinden olan, Pasinler otobüs bileti satan firmaları, Pasinler otobüs bilet fiyatları, Pasinler otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Erzurum
, Pasinler

Erzurum’un orta kesimlerinde yer alan ilçenin kuzeyinde Tortum ve Narman, güneyinde Tekman ve Karayazı, doğusunda Köprüköy ve Horasan, batısında ise Yakutiye ve Palandöken ilçeleri bulunmaktadır. Çok fazla ilçeye komşu olması, karayolları üzerinden bulunması gibi nedenlerle ticaret gelişmiştir. Bu ticari faaliyetleri genel olarak küçük esnaf üstlenmiştir. İlçedeki diğer ekonomik faaliyetler tarım ve hayvancılıktır. En önemli tarım ürünü patatestir. İlçe aynı zamanda maden suyu ile ünlüdür. İlçe girişinde bulunan Serçeboğazı Mahallesinden çıkartılan bu maden suları en önemli ihraç ürünüdür. 

Pasinler’de Gezilecek Yerler

İlçede bulunan çok sayıda kaplıca bölgeye yerli ve yabancı çok sayıda turisti çekmektedir. Canlılığın özellikle yaz döneminde yaşandığı ilçedeki kaplıcalar, şifalı suları başta böbrek ve mide hastalıkları olmak üzere çok sayıda hastalığa iyi gelmektedir. Kaplıcaların varlığı ilçedeki konaklama sorununu da çözmüştür. İlçede çok sayıda otel bulunmaktadır. Bunların yayında bu ilçeye geldiğinizde ihtiyaçlarınız karşılayacak çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır. Sizin de Pasinler otobüs bileti alarak bu kaplıcaları yerinde görmenizi tavsiye ederiz.

En Çok Tercih Edilen Pasinler Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus