Patnos İtimat Turizm Hakkında

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Ağrı’ya seyahat etmek için en ucuz otobüs bileti aramanızı sitemizden yapabilirsiniz.www.biletim.com.tr  üzerinden Ağrı’ya sefer düzenleyen firmaları ve size özel sundukları avantajlı bilet fiyatlarını bir arada aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Ülkenin en doğusunda bulunan şehir adını Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’ndan alır. Özellikle tırmanış meraklıları tarafından çok iyi bilinen dağ efsanelere de konu olmuştur. Bir inanışa göre dağ üzerinde bulunan silüet Hz. Nuh’un tufandan kurtulan gemisinin kalıntısıdır. Tevrat’ta bahsedilen bölgenin burası olduğu düşünülmesinden dolayı dağ ve çevresi batı dillerinde Ararat olarak bilinmektedir. Şehre her gün 20’ye yakın firma farklı şehirlerden seferler düzenlemektedir.

Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Tatlıçay ve Tutak ilçelerine sahip olan Ağrı´ya otobüs bileti alımlarınız için www.biletim.com.tr  her zaman yanıbaşınızda!

Anadolu’nun Orta Asya’ya açılan kapısı olan Ağrı; bu özelliği nedeniyle tarih boyunca farklı medeniyetlerce ilgi odağı olmuştur. Birçok medeniyet topraklarında hüküm sürmüş ve eserler bırakmıştır. Seyahatiniz sırasında görebileceğiniz bu eserlerin başlıcaları; İshak Paşa Sarayı, Doğubeyazıt Kalesi ve Beyazıt Eski Camii olarak sıralanabilir. En uygun Ağrı otobüs bileti sahibi olarak şehre tüm illerden yolculuk edebilmek için ilk olarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde şehre seyahat edebileceğiniz tüm firmaların biletlerini en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra e-mail adresinize ve cep telefonunuza gelen onay mesajı ile biletiniz oluşturulmuş olur. Ağrı uçak bileti alarak da bu şehre ulaşabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus