Sarıcakaya Otobüs Bileti

Sarıcakaya Seferi Yapan Firmalar
Sarıcakaya Hakkında

Sarıcakaya Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Eskişehir’in en güzel yönlerinden olan, Sarıcakaya otobüs bileti satan firmalarıSarıcakaya otobüs bilet fiyatlarıSarıcakaya otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Sarıcakaya, Eskişehir’e bağlı bir ilçedir. Osmanlı döneminde önce İzmit Sancağı Göynük Kazasına sonra da Söğüt’e bağlıyken, Cumhuriyet döneminde Eskişehir’e bağlanmış, daha sonra da ilçe statüsüne kavuşmuştur. Bölge insanının geçim kaynağı tarımdır. İlçede mermer ocakları da bulunmasına karşın bunları işletmek ucuza mal olamayacağından atıl halde durmaktadır. Bölgede yerleşim 1980’li yıllara kadar yatay şekilde yapılmış olsa da bu tarihten sonra dikey bir hala almıştır. 

Sarıcakaya’ya Nasıl Gidilir?

Sarıcakaya ilçesi, Eskişehir il merkezine 47 kilometre uzaklıkta bulunur. Komşu ilçeleri Yenipazar, Göynük, Nallıhan, Mihalgazi, İnhisar, Alpu ve Eskişehir’in merkez ilçesidir. Sarıcakaya ilçesine karayoluyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz, bunun için Sarıcakaya otobüs bileti almanız yeterlidir.

En Çok Tercih Edilen Sarıcakaya Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus