Şarköy Otobüs Bileti

Şarköy Seferi Yapan Firmalar
Şarköy Hakkında

Şarköy Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Şarköy otobüs bileti satan firmaları, Şarköy otobüs bilet fiyatları, Şarköy otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Tekirdağ,
Şarköy

Tekirdağ’ın turizm getirisi en çok olan ilçelerinden biridir. Aynı zamanda yapılan çeşitli kazılarda çok sayıda tarihi eser de bulunmuştur. Bu eserler çeşitli müzelerde sergilenmektedir. Kırsal kesimde tarım ve hayvancılık büyük bir önem taşısa da ilçenin ekonomi lokomotifi turizmdir.

Okuma yazma oranı %100’e yakın olan ilçe ekonomik seviyenin dışında kültür seviyesi de yüksek bir ilçedir. İlçede çok sayıda kütüphane, kafe ve yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar bulunmaktadır. 

Şarköy’da Yapılacak Aktiviteler

·         Sörf: 2007 yılında açılan sörf okulun da açılmasıyla ilçe, sörf tutkunlarının akın ettiği bir yer haline gelmiştir. Hem amatör hem profesyonel sporcular sürekli olarak ilçeye gelmektedir. Şarköy, Datça ile birlikte sörf sporunun yapıldığı en büyük ikinci yerdir. Mavi bayraklı plajlarda hem yüzüp hem de sörf yapmak istiyorsanız Şarköy otobüs bileti buraya gelip yeni aktiviteler deneyebilirsiniz.

·         Yamaç Paraşütü: Uçmakdere Mahallesi, Postacı Şehitliği mevkii atlama sahası olarak belirlenmiştir. Her yıl bu bölgede profesyonel olarak yarışmalar düzenlenmektedir. Bu sporu sadece deneme amaçlı yapmak isteyenlere de fırsatlar sunan bu sporu denemenizi öneririz.

 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus