Sas Seyahat Hakkında

Hatay Sas Turizm online biletleri, Hatay Sas Turizm seferleri www.biletim.com.tr adresinde. En uygun bileti bulmak için online otobüs biletinizi kolayca biletim.com.tr’den alabilirsiniz.


Hatay ilimizin önemli firmalarında Sas Turizm yakın zamanda kurulmasına karşın, güzergahları ve hizmet kalitesiyle Hataylılar için vazgeçilmez bir firma.  Sunduğu kaliteli hizmet ve tüm araçlarında en son teknolojiyi uygulamasıyla müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Hatay Sas Turizm müşterilerinin güvenliğini de ön planda tutuyor.


Sektörün en ucuz biletleri bulabileceğiniz sitemizin otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanmak istiyorsanız takipte kalmalısınız. Seçiminizi yapmadan önce, seyahat etmek istediğiniz firma hakkındaki yorumları ve puanlamaları inceleyebilirsiniz.


Hatay’dan Adana, Ankara, Aksaray, Bolu gibi birçok önemli merkeze seyahat eden Hatay Sas Turizm, bölge halkının önemil ulaşım ihiyaçlarına çare oluyor. Araçlarında kablosuz internet, ikramlar gibi yolcuların yolculuğunu daha güzelleştirecek uygulamalar olduğu gibi yolcularının güvenliği için hız sınırlandırması da uyguluyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus