Selimpaşa - Çerkezköy Otobüs Bileti

Selimpaşa Hakkında

Selimpaşa Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Selimpaşa otobüs bileti satan firmaları, Selimpaşa otobüs bilet fiyatları, Selimpaşa otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Selimpaşa,İstanbul

Selimpaşa, Bizans zamanında Epibates olarak bilinirdi, Türkiye´nin Avrupa parçasında, Silivri yakınında İstanbul ili içinde bir kasabadır.

Kasaba, Ortodoks aziz Paraskevi´nin doğduğu yerdir

Silivri’de bulunan Selimpaşa sahilinde aileniz ile birlikte piknik yapabilir ve burada bulunan sosyal tesislerde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca Silivri sahilinde yürüyüş yapabilir ve sahile karşı bulunan balık restoranlarda manzaraya karşı oturup balık yiyebilirsiniz.

Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Çerkezköy otobüs bileti satan firmaları, Çerkezköy otobüs bilet fiyatları, Çerkezköy otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Tekirdağ, Çerkezköy

İlçe Tekirdağ’ın en gelişmiş ilçelerinden biridir. Batısında Saray, güneyinde Çorlu ve doğusunda İstanbul ile komşudur. Denize kıyısı olmamasına rağmen özellikle Marmara Denizine çok yakındır.  İstanbul’a komşu olması ve ulaşım yollarının kolaylığı nedeniyle İstanbul’dan da sürekli olarak ziyarete gelenler vardır. İlçenin temel ekonomisi tarıma dayansa da hem İstanbul’a yakınlığı hem de “Kalkınma Öncelikli Yöreler”  kapsamına girdiğinden dolayı sanayisi de gelişmiştir. Buna paralel olarak ilçede bir canlılık hakimdir. Geçiş güzergahı üzerinde olması da bunu arttırmaktadır. Sanayinin gelişmesinin yanında Türkiye’nin Avrupa’ya açılan yolları üzerinde bulunması ilçedeki ticari faaliyetleri de arttırmıştır.  Konaklama sorunu olmayan bu ilçede çok sayıda kafe ve restoran da bulunmaktadır.

Verimli arazilerin bolca bulunduğu ilçede yetişen en önemli tarım ürünleri buğday ve ayçiçeğidir. İlçede aynı zamanda hayvancılıkla da uğraşılmaktadır. Yetiştirilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar tüm Türkiye’ye satılmaktadır. Tarım ve hayvancılığın bu kadar gelişmiş olması yöredeki mutfak kültürünün de gelişmesini sağlamıştır. 

Çerkezköy’ü yakından tanımak istiyorsanız Çerkezköy otobüs bileti almanız yeterli.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus