Şenpazar Otobüs Bileti

Şenpazar Seferi Yapan Firmalar
Şenpazar Hakkında

Şenpazar Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Kastamonu’nun en güzel yönlerinden olan, Şenpazar otobüs bileti satan firmaları, Şenpazar otobüs bilet fiyatları, Şenpazar otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Kastamonu,
Şenpazar

Yapılan arkeolojik kazılarla tarihi Bizanslılara kadar uzanan Kastamonu ilçesi olan Şenpazar, genel olarak engebeli bir arazi  yapısına sahiptir. Çevrede çok sayıda orman olması ve bu ormanlarda yaban hayatın devam ediyor olması, bölgeye çok fazla araştırmacı ve doğa tutkunlarının gelmesine neden olmaktadır. Bu da ilçeye canlılık getirmiş, çok sayıda  kafe ve restoranın açılmasına, böylece ilçenin modern bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. İlçe ormanlarının bir kısmı Küre Milli Parkı içerisinde yer almaktadır. Şenpazar otobüs bileti alıp, bütün bu doğal güzellikleri yerinde görmenizi tavsiye ederiz. 

Şenpazar’da Gezilecek Yerler

·         Kırk Merdiven: Salman köyü içinde bulunan bu yapı taştan oyma merdivenlerden oluşmaktadır.

·         Dağlı Kuylucu: Bölgede araştırma yapan Atlas ekibi tarafından tespit edilip yine Atlas Dergisinden yayınlanmış olan, Dağlı Köyünde bulunan ve yaklaşık 200 metre derinliği olan bir çukurdur.

·         Karacakaya Ormanları: Yüzlerce ağaç ve bitki çeşitliğini içinde barındıran orman doğa sporları, trekking ve fotoğrafçılıkla uğraşanların geziler düzenlediği bir ormandır. Sizin de buraya geldikten sonra görmenizi önerdiğimiz doğal güzelliklerden biri.

 

En Çok Tercih Edilen Şenpazar Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus