Şimşek Seyahat Hakkında

Şimşek Seyahat otobüs bileti almak yalnızca iki adımla çok kolay. Otobüs bileti sorgulamalarında karşınıza çıkan www.biletim.com.tr  sayesinde oturduğunuz yerden istediğiniz otobüs sefer saatini seçerek otobüs bileti satın alabilirsiniz. Sitemiz aradığınız otobüs biletini bulma konusunda size büyük kolaylık sağlıyor.

Ankara, Karaman, Konya, Mersin başta olmak üzere seferlerini gerçekleştiren Şimşek Seyahat sektörde aktif hizmet veriyor. ‘Rüya gibi bir yolculuk’ sloganıyla yola çıkan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Siz de sevdiklerinizle güvenli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız Şimşek Seyahat online otobüs biletinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Araç filosu bakımdan zengin olan Şimşek Seyahat Travego, Sprinter, Mercedes Intro model araçlarla rahat bir yolculuk sunuyor. Sık aralıklarla otobüs seferi düzenleyen firma istediğiniz saat için otobüs bileti bulma imkanı sunuyor.

Seyahat boyunca dilerseniz tv yayını izleyebileceğiniz gibi uydu kanallarına da kolaylıkla erişebilirsiniz. İsterseniz radyo ya da sevdiğiniz müzikleri de kişisel olarak dinleyebilir ya da internet bağlantısı sayesinde keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Seyahat boyunca yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı kalmayıp, size özel okuma lambasıyla kitap ya da dergi okuyabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus