Sincan Otobüs Bileti

Sincan Seferi Yapan Firmalar
Sincan Hakkında

Sincan Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Ankara’nın en güzel yönlerinden olan, Sincan otobüs bileti satan firmalarıSincan otobüs bilet fiyatlarıSincan otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Sincan Ankara 

Sincan Ankara’nın sanayi merkezi diye tabir edilir. Çevresi Polatlı, Etimesgut, Yenimahalle ve Ayaş ile çevrilidir. 

Sincan Coğrafi ve Kültürel Özellikleri 

İlçe ilk olarak 1983 yılında ilçe statüsüne getirilmiştir. İlçenin İstanbul Ankara tren yolu ve Ankara Ayaş ve Beypazarı kara yolu üzerinde bulunması gelişmesini olumlu yönde etkilemiştir. Sincan 1989 yılında büyükşehir Belediyesi bünyesine alınmıştır. Dağlarla çevrili olan ilçenin orta kesimleri düzlük ve tarıma elverişli arazidir ancak sanayi çok gelişmiş olmasına rağmen tarımsal üretim ekonomisinde yer teşkil etmez. Ankara birinci organize sanayi bölgesi Sincan sınırları içerisindedir. Bu OSB de çok sayıda yurt içi ve yurt dışı kaynaklı fabrika bulunur bu yüzden yakındaki pek çok ilçe ihtiyaçlarını Sincan’dan karşılar. 500.000 çok kişinin yaşadığı Sincan’daki pek çok kişi yakın olması sebebi ile şehir merkezinde çalışır. İlçe her ne kadar şehrin dışında gözükse de sahip olduğu imkanlar ve ulaşım kolaylığı ile cazibe merkezi haline gelmiştir. İlçeye yapılan yatırımların bu konuda olumlu etkisi vardır. İlçeye ulaşım için
Sincan otobüs bileti Ankara merkezden temin edilebilir. 

Sincan’a ulaşım

İlçe İstanbul Ankara tren yolu üzerinde olduğu için trenle ulaşımda mümkündür. Toplu taşıma araçlarına Sıhhiye’den ulaşabilirsiniz. EGO 523 numaralı hattı kullanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sincan Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus