Şişli Otobüs Bileti

Şişli Seferi Yapan Firmalar
Şişli Hakkında

Şişli Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Şişli otobüs bileti satan firmaları, Şişli otobüs bilet fiyatları, Şişli otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul, Şişli

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli, kuzeyinde ve batısında Kağıthane, güneyinde Beyoğlu ve doğusunda Beşiktaş ilçeleri ile çevrilidir. İstanbul’un göbeğinde yer almasında dolayı ilçede sanayi ve ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, konser salonları ve parklar bulunmaktadır. Hem Osmanlı hem de Cumhuriyet dönemine ait çok fazla yapının bulunduğu bu ilçeye, Şişli otobüs bileti kullanarak kolayca ulaşmanız mümkündür. 

Şişli’de Gezilecek Yerler

·         Abide-i Hürriyet:  31 Mart Vakası’nda ölenlerin adına dikilen ve Osmanlı döneminde İstanbul’da inşa edilen ilk anıt olma özelliğini taşıyan bu yapı Şişli’de Hürriyet-i Ebediye Tepesi’nde bulunmaktadır.

·         Maçka Demokrasi Parkı: Kadırgalar Vadisi üzerine kurulmuş olan bu park, bitki örtüsü bakımından oldukça zengin bir parktır. Ihlamur, kavak, ceviz, çınar, meşe gibi yüzlerce bitki ve ağaç çeşidi bulunmaktadır. İçinde ayrıca çocuk alanı, lokanta, yapay ada ve yapay havuzların bulunmasından dolayı da sadece doğayla iç içe zaman geçirmek isteyenlerin değil amatör ve profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgilenenlerin de sık sık uğradığı bir parktır.

En Çok Tercih Edilen Şişli Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus