Sonar Turizm Hakkında
Sonar Turizm kurulduğu günden bu yana üstün kalite anlıyışı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışarak, yolcu taşımacılığı sektöründe çalışmalarına devam eden henüz genç bir firmadır. Sonar Turizm, çalışma yaşaşıma 2006 yılında başalayan dış kaynaklı bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana hzmet kalitesinin bilincinde olan bir firma olarak, gerek yurt içi gerekse yurt dışı çalışmalarında sorumluluk seviyesi yüksek, tecrübeli isimlerle birlikte çalışarak sağlamaktadır. 

 Sonar Turizm, kendini geliştirmeyi hedefleyen bir firma olarak, yolcularına daha farklı noktalarda hizmet sunmak adına, sefer sayılarını her geçen gün arttırmaktadır. Sonar Turizm otobüs firması bugün ulusal çapta farklı ulaşım noktalarına ulaşım sağlamaktadır.

 
Fima kendisine misyon olarak; yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firma olarak zaman içerisinde kendinde topladığı vasfılarını kaybetmeden her zaman hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırmak. Çalışma hayatımızda ilerlerken daima en yüksek hizmet kalitesini sağlamak amacı ile hareket etmek ve zaman dilimini kendi lehimizde  kullanmak. Başta kurulmuş olduğumuz çevre önce kendi içerimizdeki insanlardan başlayarak herkesin hak ve hukunu gözetip korumak olarak belirlemiştir.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus