Star Mardin Turizm Hakkında
Star Mardin, kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini kendisine hedef olarak belirlemiş yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren kuruluşlardan bir tanesidir. Firma hizmet sektöründe yolcularına karşı güler yüzlü hizmetin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak bunu en şekilde yerine getirebilecek olan personeli ile birlikte her geçen gün büyümeye devam etmektedir. 


 Star Mardin firması gün geçtikçe hizmet kalitesi ve müşteri kitlesi ile birlikte büyüyen bir yapılanma olarak bugün, “Adana, Afyon , Aksaray, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Birecek, Bolu, Bursa, Ceyhan, Uşak, Şereflikoçhisar, Konya, Mardin, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş” gibi bir çok ulaşım noktasına hizmet vermektedir. 


Star Mardin otobüs firması kendisine misyon olarak, “Müşterilerimizin değişen beklentilerini karşılamak adına zamana ayak uydurmayı başararak en hızlı şekilde en iyi hizmetleri ulaştırmayı hedefelemek. Başta kendi çevremiz olmak üzere zaman kaybetmeden kendimiz ve çeveremiz için yüksek miktarda fayda sağlamak amacı ile yola çıkmak. Kendi çalışanlarımızın ve yolcularımızın haklarına karşı en iyi şekilde mütabakat göstermek” ilkelerini benimsemiştir. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus