Sultanbeyli Otobüs Bileti

Sultanbeyli Seferi Yapan Firmalar
Sultanbeyli Hakkında

Sultanbeyli Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Sultanbeyli otobüs bileti satan firmaları, Sultanbeyli otobüs bilet fiyatları, Sultanbeyli otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul, Sultanbeyli

İstanbul’un Anadolu yakasındaki en önemli ilçelerinden biri olan Sultanbeyli, doğuda Pendik , kuzey, güney ve batısında ise Kartal ilçeleri ile komşudur. İstanbul’u Anadolu şehirlerine bağlayan bir konumda olması, işlek yollar üzerinde yer alması ilçeyi cazibe merkezi haline getirmişti. Tarihi ve turistik yerlerinin yanı sıra kalabalık nüfusun etkisiyle son dönemlerde açılan restoran, kafe, alışveriş merkezleri ve sosyal tesisleriyle modern bir ilçe görünümüne kavuşmuştur. 

Sultanbeyli’de Gezilecek Yerler

·         Sultanbeyli Göleti: İçerisinde bulunan restoranlar ve dinlenme tesisleri ile bölge ve çevre ilçelerdeki halkın dinlenme ve eğlenme yeri olan bu gölet, güzel manzarası ve doğayla iç içe alanlarıyla Sultanbeyli otobüs bileti alarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve eğlenceli zamanlar geçireceğiniz mekanlardan biri.

·         Aydos Tepesi: Adını Sultanbeyli ilçe sınırlarında yer alan Aydos Kalesi’nden alan bu tepede patikaları takip ederek bölgenin güzelliklerini görebilirsiniz. Günümüze kadar korunmuş tepeler bütününden oluşan Aydos tepesi, trekking ve macera severlerin uğrak yeridir.  Ayrıca antik bir Bizans kalesine de ev sahipliği yapması a tepenin cazibesini arttırmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Sultanbeyli Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus