Sultanhisar Otobüs Bileti

Sultanhisar Seferi Yapan Firmalar
Sultanhisar Hakkında
Sultanhisar Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Aydın’ın en güzel yönlerinden olan, Sultanhisar otobüs bileti satan firmaları, Sultanhisar otobüs bilet fiyatları, Sultanhisar otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Aydın, Sultanhisar

Aydın´ın önemli ilçelerinden biri olarak gösterilen Sultanhisar´ın tanıtım çalışmaları yeterli seviyede kabul edilmese de ilçe tarihsel bulgular bakımından çok zengindir. Sultanhisar ilçesi adını Aydın Bey´in kızı Nilüfer Sultan´ın bir hisarından almıştır. Bu isim zamanla değişerek günümüzdeki halini almıştır. 

Sultanhisar´a Nasıl Gidebilirim?

Sultanhisar ilçesi, Aydın Efeler´e bir hayli yakın bir yerde konuçlanmıştır. Bunun yanı sıra E87 karakolu da buradan geçtiği için bölgeye ulaşım Sultanhisar otobüs bileti aracılığıyla kolayca sağlanabilmektedir. Sultanhisar´a konumu itibariyle, ´´kavşak noktası´´ yakıştırılması yapılabilir zira, Aydın, İzmir, Afyon ve Denizli şehirlerinin geçiş güzergâhında yer almaktadır. Bu şehirlerden düzenlenen seferlerle de Sultanhisar´a ulaşılabilir.

Sultanhisar halkı geçimini ağırlıklı olarak tarımcılıktan sağlamaktadır. Türkiye´deki tarım çalışmaları istenilen düzeyde olmadığından insanlar Sultanhisar´da iş bulamıyor; burayı terk ediyorlar. İlçenin nüfus grafiğine bakınca göze ilk olarak bu durum çarpıyor. TÜİK´in son verilerine göre Sultanhisar´ın nüfusu 2015 yılı itibariyle 21 bin. Tarımın yanı sıra ilçede birkaç tane sigara paketleme fabrikası da yer alıyor. Bu paketleme fabrikalarının, Sultanhisar´ın gelişiminde katkısı büyük. Yetkililer yoğun göçü terse çevirmek isteseler de bu şimdilik pek de mümkün gibi görünmüyor. 

Sultanhisar´da Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Ulusoy Turizm

                    Uludağ Turizm

En Çok Tercih Edilen Sultanhisar Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus