Sütçüler Otobüs Bileti

Sütçüler Seferi Yapan Firmalar
Sütçüler Hakkında

Sütçüler Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Isparta’nın en güzel yönlerinden olan, Sütçüler otobüs bileti satan firmalarıSütçüler otobüs bilet fiyatlarıSütçüler otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Sütçüler, Isparta iline bağlı bir ilçedir. Nüfusu 2014 kayıtlarına göre 2.600 civarı olan bu küçük ilçenin arazisi dağlık ve engebeliktir. Yöre halkı geçimini tarım, hayvancılık, ormancılık ve balıkçılık üzerinden sağlamaktadır. İlçenin tarihinin çok eskilere dayandığı düşünülmektedir. Bilinen en eski tarihi de milattan önce 1800’lü yıllarda hüküm sürmüş Hitit Uygarlığı zamanına aittir. 

Sütçüler’e Nasıl Gidilir?

Sütçüler ilçesinin, Isparta il merkezine olan uzaklığı 72 kilometredir. Komşu ilçeleri Konya iline bağlı Beyşehir ve Seydişehir, Antalya iline bağlı Serik ve Manavgat ve Isparta iline bağlı Eğirdir’dir. Birden çok ile sınırı olan bu küçük ilçeye ulaşım Sütçüler otobüs bileti alındığı takdirde oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. 

Sütçüler’de Gezilecek Yerler

Sütçüler ilçesi birçok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple bu ilçeyi ziyaret etmeyi seçen turistlerin seçeneği çok fazladır. Bunlardan birkaçı Adada Antik Kent, Kurşunlu Harabeleri, Melikler Kalesi, Seferağa Cami’si, sur kalıntıları, Beydilli köyünde bulunan mağara ve sarnıçlar ve Sütçüler-Çandır arasında bulunan Yazılıkaya kanyonudur. 

En Çok Tercih Edilen Sütçüler Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus