Tekirdağ Otobüs Bileti

Tekirdağ Seferi Yapan Firmalar
Tekirdağ Hakkında

Tekirdağ Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Tekirdağ otobüs bileti satan firmaları, Tekirdağ otobüs bilet fiyatları, Tekirdağ otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Tekirdağ

Doğuda İstanbul, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve güneyde Çanakkale ile komşudur. Bir milyona yaklaşan nüfusuyla, gelişmiş ekonomisi, turistik tesislerin fazlalığı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.  İlçede tarım ve hayvancılık da turizm ve sanayi kadar büyük önem taşımaktadır. Bölgenin tarihinin çok eskilere dayandığı fikri yapılan kazı çalışmalarıyla da desteklenmiştir.  Bu köklü geçmişin bir getirisi olarak mutfak kültürü de çok gelişmiştir. Tekirdağ bütün bu güzelliklerinin yanında doğal güzellikleri ile de pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. 

Tekirdağ’da Gezilecek Yerler

·         Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi: Pazartesi hariç gün ziyarete açık olan müze 1976 yılında yeni yerine taşınarak koleksiyonunu genişletmiştir. Bölgedeki kazı çalışmalarında çıkartılan tarihi eserlerin ve dönemin yerel halkının kullanıldığı kişisel eşyaların sergilendiği bir müzedir.

·         Atatürk Ormanı: İstanbul yolu üzerinde bulunan il merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta bulunan bu orman, bölgedeki en önemli dinlenme noktalarından biridir.

Türkiye’nin tarihi ve turistik anlamda en önemli şehirden olan Tekirdağ’ı yakından görmenizi öneririz. Tekirdağ otobüs bileti alarak bu şehri yerinde görebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus