Termal Otobüs Bileti

Termal Seferi Yapan Firmalar
Termal Hakkında

Termal  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Yalova’nın en güzel yönlerinden olan, Termal otobüs bileti satan firmalarıTermal otobüs bilet fiyatlarıTermal  otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Termal Yalova 

Termal Yalova’ya 12 km uzaklıkta olup, yakın ilçelerden Çınarcık’a da ilçeden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ülkemizin her yeri muhteşem manzaraları ve doğal güzellikler ile çevrili olduğu gibi Yalova’nın bu güzel ilçesi Termal ’de şifalı kaplıcaları ile pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Tarihi geçmişi Yalova ile birlikte anılan Termal Helenistik Çağ Roma dönemi ve Bizans Döneminde geçen hikayelerde şifalı suları ile kralların hastalıklardan kurtulması ile çokça yer almıştır. İlçede bugün halen aktif olan şifalı kaplıcalar 1911 yılında yapılan Dünya Termal Suları Değerlendirmesin de Dünya Birinciliği Ödülünü kazanarak o günden bu günlere kadar ülkemizi bu konuda temsil etmiştir. Sitemizden satın aldığınız
Termal otobüs bileti ile bu güzel ilçeyi ziyaret edebilir, şifalı kaplıcalarda hastalıklarınıza veda edebilir ve ilçenin yeşilin her tonunu taşıyan doğal güzellikleri içerisinde muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. İlçe ılımlı ve yağışlı bir iklime sahiptir. 1995 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. 


Termal’e nasıl gidilir? 

Yalova’ya sadece 12 km uzaklıkta olan bu ilçeye merkezden kalkan minibüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Termal Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus