Tokat Otobüs Bileti

Tokat Seferi Yapan Firmalar
Tokat Hakkında

Tokat Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tokat’ın en güzel yönlerinden olan, Tokat otobüs bileti satan firmaları, Tokat otobüs bilet fiyatları, Tokat otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Tokat

Kuzeyinde Samsun, güneyinde Sivas, doğusunda Ordu ve batısında Çorum ve Yozgat’ın bulunur. Bölge çok verimli topraklar üzerine kurulmuştur. Tarımın bölge ekonomisinde geniş yer kaplaması, farklı kültürdeki insanların bir arada yaşadığı bir yer olması gibi özellikleri şehrin mutfağını da zenginleştirmiştir. Geldiğinizde yemenizi önerdiklerimiz ise,  Tokat kebabı, Zile pekmezi, Niksar cevizi, Tokat salçası, Tokat gözlemesi ve cevizli çörektir. 

Tokat’da Gezilecek Yerler

·         Kaz Gölü: Tokat’ın en güzel doğal güzelliklerinden biri olan göl, sazlarla kaplıdır ve birçok kuşa ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle kuşların göç dönemlerinde pek çok turist ve araştırmacının akın ettiği bir göldür. Gölde çok sayıda gözetleme kulesi de bulunmaktadır. Bu doğa harikasını görmek için Tokat otobüs bileti alarak burayı ziyaret etmenizi öneririz.

·         Sulusokak Çarşısı: Tokat’ın en eski yerleşim yeri olan Sulusokak çok sayıda tarihi eseri aynı yerde bulundurmasıyla dikkat çekmektedir. Paşa Hamamı, Sultan Hamamı, Ali Paşa Cami, Ulu Cami, Tokat Müzesi gibi pek çok tarihi eseri aynı sokak üzerinde görmeniz mümkün.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus