Torbalı Otobüs Bileti

Torbalı Seferi Yapan Firmalar
Torbalı Hakkında

Torbalı Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İzmir in en güzel yönlerinden olan, Torbalı otobüs bileti satan firmaları, Torbalı otobüs bilet fiyatları, Torbalı otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İzmir, Torbalı

İzmir il merkezinin 45 km. güneydoğusunda bulunan Torbalı ilçesi, Küçük Menderes Havzası üzerine kurulmuştur. Batıda Menderes, doğuda Tire ve Bayındır, kuzeyde Kemalpaşa ve Buca, güneyde de Selçuk ile komşudur. Torbalı’da Akdeniz ikliminin genel özellikleri görülmektedir. İlçedeki verimli topraklar, her türlü hububat, meyve, sebze ve endüstriyel bitkilerin yetiştirilmesine imkan vermektedir. Sebzecilik, seracılık ve hayvancılığın gelişmiş olduğu ilçe ekonomisi için sanayi ve tarım oldukça önemlidir. İzmir’deki en büyük sanayi bölgelerinden biri olan Torbalı’da çok sayıda yerli ve yabancı fabrika bulunmaktadır. İzmir ile Torbalı arasında karşılıklı olarak tren seferleri yapılmaktadır. 

Torbalı’da Gezilecek Yerler

Metropolis Antik Kenti: Kentin içinde bulunan mağarada yapılan kazılarda çok sayıda tanrıça heykelleri, çanak çömlek parçaları, kandiller ve aşık kemikleri bulunmuştur. Verimli topraklar üzerinde kurulmuş olan Metropolis Kenti, o döne şarap üretimi açısından önemli bir konumdaydı. Yapılan araştırmalar bu kentteki ilk yerleşimin Tunç Çağı’nda olduğunu ortaya koymaktadır.

Torbalı otobüs bileti alarak bu antik kent ile beraber, diğer birçok tarihi eseri görmeniz mümkündür.

En Çok Tercih Edilen Torbalı Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus