Tufanbeyli Otobüs Bileti

Tufanbeyli Seferi Yapan Firmalar
Tufanbeyli Hakkında

Tufanbeyli Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz! 

Tufanbeyli
 otobüs bileti satan firmalarıTufanbeyli otobüs bilet fiyatlarıTufanbeyli otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Tufanbeyli
Otobüs Seferleri

Adana merkeze en uçak ilçelerden birisidir. Ekonomik olarak Kozan’a bağlı gözükse de aslında bölgeye yakınlığı nedeniyle Kayseri ile daha çok ortak noktası olan ilçedir. Hatta Akdeniz ikliminin gözükmediği daha İç Anadolu’ya yakın bir bölgedir. Adana’ya 190 km. uzaklıkta yer almaktadır. Etrafındaki bütün il merkezlerine uzak olduğu için Tufanbeyli otobüs bileti temin ederek ilçeye seyahat etmek mümkündür. 

Tufanbeyli
‘de Gezilecek Yerler 
Ekonomisi genellikle hayvancılığa ve çiftçiliğe dayalıdır. Bütün şehir merkezlerine uzak bir noktada olduğu için de turizm gelişememiştir.  Ancak Tufanbeyli ilçesi müthiş bir doğaya ve tarihi güzelliğe sahiptir.  İlçe Hierapolis Antik Kenti’ne oldukça yakındır ve burada Bizans mimari kalıntıları görülmektedir. Özellikle tarih gezintilerini seven insanlar için oldukça keyifli bir seyahat olabilir. Hierapolis´in sağlam yapıları arasında Roma tiyatrosu, Bizans kilise kalıntıları yer almaktadır. İlçe bağlı olduğu il merkezi dışında iki farklı il merkezine de eşit mesafede olması sebebiyle aslında oldukça özel bir konumdadır. Şar Köyü ilçenin gezilecek bir diğer önemli tarihi bölgesidir.

En Çok Tercih Edilen Tufanbeyli Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus