TURGUT_REIS Turizm Hakkında

Kars Turgutreis online otobüs bileti sorgulamada karşınıza çıkan sitemiz size birçok imkanı bir arada sunuyor. Bu turizm şirketinden otobüs bileti alacaksanız sitemizin ayrıcalıklarından yararlanabilir, firmayı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Kars Turgutreis, Turgutreis Group bünyesi altındaki Kars merkezli olarak, inşaat, turizm, petrol, otelcilik, mobilya , otomobil ve alışveriş merkezi sektöründe faaliyet göstermiştir. 85 yıllık köklü geçmişi bulunan turizm şirketi, günümüzde 20 otobüs ile 10 farklı ilde taşımacılık yapıyor. Siz de Kars Turgutreis Turizm online otobüs bileti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. www.biletim.com.tr ´den online otobüs biletleri yanı sıra size en uygun otobüs sefer saatlerine de ulaşabileceksiniz.

Kars, İstanbul,İzmir, Ankara, Erzurum illeri arasında taşımacılık yapan firma, 100 kişilik Mercedes marka otobüslerle seferlerini gerçekleştirirken yolcularının rahat ve konforlu bir seyahat geçirmelerini de sağlıyor. Güvenli, konforlu ve ekonomik bir seyahatin yolu buradan geçiyor. Eğer siz de kalite politikası müşteri memnuniyetini sağlamak olan bu firmayla yolculuk yapmak istiyorsanız Kars Turgutreis otobüs biletlerini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus