Turgutlu Otobüs Bileti

Turgutlu Seferi Yapan Firmalar
Turgutlu Hakkında

Turgutlu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Manisa’nın en güzel yönlerinden olan, Turgutlu otobüs bileti satan firmaları, Turgutlu otobüs bilet fiyatları Turgutlu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Turgutlu, Manisa

Akdeniz iklimi etkisinde olan ilçe, elverişli hava şartları nedeniyle yaz ve kış sürekli gidilebilecek yerlerden birisidir. Temel ekonomileri tarıma ve sanayiye dayanan ilçenin en önemli tarım ürünleri üzüm, pamuk, tütün ve domatestir.

 Kalabalık bir nüfusa sahip olan ilçe aynı zamanda Celal Bayar Üniversitesi’ne ait iki adet kampüsü de barındırmaktadır. Sanayileşmenin getirisiyle hem genç nüfusun fazla olması hem de üniversitenin getirdiği canlılıkla modern bir ilçe konumundadır. 

Turgutlu’da Gezilecek Yerler

·         Urganlı Kaplıcaları: Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde de yer olan bu kaplıcalar, bölgenin en önemli termal merkezidir. Sularının karbondioksitli ve bikarbonatlı olması insan sağlığına iyi gelmektedir. Konaklama imkanının da olduğu bu kaplıcaları görmenizi öneririz.

·         Bozdağlar: İlçe yakınlarında bulunan ve sürekli doğa gezileri düzenlenen Bozdağlar ilçenin en önemli doğa turizmi merkezlerindendir. Bölgede bulunan patikaları takip ederek, ağaç ve bitki çeşitliliğin çok olduğu bu bölgeyi gezebilirsiniz. Siz de doğayla iç içe vakit geçirmekten hoşlanan biriyseniz Turgutlu otobüs bileti alarak doğal güzellikleri yerinde görmenizi tavsiye ederiz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus