Uluborlu Otobüs Bileti

Uluborlu Seferi Yapan Firmalar
Uluborlu Hakkında

Uluborlu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Isparta’nın en güzel yönlerinden olan, Uluborlu otobüs bileti satan firmalarıUluborlu otobüs bilet fiyatlarıUluborlu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Uluborlu, Akdeniz Bölgesi’nde Isparta iline bağlı bir ilçedir. Toplamda 7.000 civarında nüfusu bulunan bu küçük ilçenin ortalama rakımı 1100 metredir. Karasal iklimin hakim olduğu ilçede yazlar oldukça sıcak kışlarsa bir o kadar soğuk geçmektedir. Bulunduğu konum itibariyle ilçe askeri ve ticari açılardan hep öneme sahip olmuştur, bu sebeple de tarihin antik zamanlarından beri burada yerleşim olmuştur. 

Uluborlu’ya Nasıl Gidilir?

Uluborlu ilçesi, Isparta il merkezine 65 kilometre uzaklıkta bulunur. Komşu ilçeleri Dinar, Senirkent, Atabey, Gönen ve Keçiborlu olan Uluborlu; Antalya – İstanbul yolunda bulunan Tekke Tepe mevkiine de 20 kilometre uzaklıkta yer alır. Bu ilçeye ulaşmak isteyenlerin Uluborlu otobüs bileti alarak rahat ve konforlu bir ulaşımı tercih etmesi ise önerilir. 

Uluborlu’da Gezilecek Yerler

Uluborlu ilçesinin tarihinin çok eski zamanlara kadar uzanması bu ilçede birtakım tarihi yapıların da var olmasına sebep olmuştur. Tarihe meraklı ziyaretçilerin Uluborlu’da mutlaka Uluborlu Kalesi’ni, Alaaddin Camisi’ni, Apollonia’yı, su kemerini ve Cirimbolu Köprüsü’nü görmeleri tavsiye edilir. 

En Çok Tercih Edilen Uluborlu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus