Ümraniye Otobüs Bileti

Ümraniye Seferi Yapan Firmalar
Ümraniye Hakkında

Ümraniye Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Ümraniye otobüs bileti satan firmaları, Ümraniye otobüs bilet fiyatları, Ümraniye otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul, Ümraniye

İstanbul’un en kalabalık üçüncü, Anadolu yakasının ise en kalabalık ilçesidir. İstanbul’un en hızlı kentleşen ilçesi konumunda bulunan Ümraniye, ekonomik çeşitliliği fazla olan bir ilçedir. Köylük bölgelerinde tarım ve hayvancılık ana geçim kaynağı olsa da, ilçe merkezi ise küçük imalat sanayileri, yedek parça üretimi gibi çok çeşitli sanayi kollarında üretim yapmaktadır. 

Ümraniye’de Gezilecek Yerler

·         Trabzon Parkı: Ümraniye ormanının içerisinde yer alan bu park, Ümraniye’yi tepeden görebileceğiniz, sakin, ailecek eğlenebileceğiniz yerlerden biri. Ümraniye otobüs bileti ile yapacağınız seyahatinizde görmeniz gereken yerlerden biri.

·         Birlik Mahallesi (Cemil Meriç Mahallesi): Tipik bir Ümraniye mahallesini yansıtan bu mahalle, eski İstanbul mahalle kültürünü yansıtan yerlerden biri. Bu özelliğinden dolayı da dizi ve filmler için doğal plato görevi de görmektedir.

·         Şile Yolu Ormanı: Anadolu yakasının en büyük ormanının başlangıç noktası olan bu orman piknik ve mangal için idealdir. Nevzat Demir tesislerinin yanında bulunan bu yoldan bu ormanın içine girebilir, yanında bulunan yerlerden organik sebze ve meyve alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ümraniye Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus