Varan Turizm Hakkında

Varan Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Varan Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr  üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Varan Turizm, 1946 yılında karayolu taşımacılığındaki faaliyetlerine başlamıştır. 70 yılı aşkın tecrübesi ve binlerce müşterisiyle Varan Turizm, güven ve konfor ilkelerini benimsemiştir. İlk sefereni İstanbul – İzmit arasında yapan Varan Turizm, bugün Türkiye genelinde bulunan ofis ve acentelerinde 2000’den fazla çalışanı, 230 bilet satış noktası ve 350 araçlık ileri teknolojilerle donatılmış araçları ile yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce noktaya düzenli sefer gerçekleştirmektedir. Uluslararası standarlarda sunduğu hizmetlerle dikkat çeken Varan Turizm, kendi bünyesinde bulunan modern mola merkezleriyle de bugünkü halini almıştır. Kalite yönetimi konusunda sektörün öncelerinden biri olan Varan Otobüs İşletmeleri, bir ilke imza atmış ve 1998 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus