Yaman Turizm Hakkında
Yaman Turizm firması kurulduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu kalite standartları kapsamında çalışmaya devam firmalardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcularının daha kaliyeli hizmetler alması adına gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirmektedir. Firma günümüzden yirmibeş yıl öncesinde kullanılmış olmasına karşın kurulduğu günden bu yana dürekli aıdmlarla ve yerinde gelişmeleler ile birlikte araç filosunu geliştirmeye devam etmektedir.


Bununla birlikte araç filosunun ihtiyacı olan teknik ekibi ve güler yüzlü hizmet anlayışını yerinde ve zamanında olarak aksatmadan müşterilerine  iletmeyi başarmaktadır.


Kurulan her firmanın yolcularına ve başta ayaklanmaya başladığı kendi çevresine karşı olan sorumluluklarının olduğunun bilincinde olan firma bu alanda gerçekleştirdiği eğitim ve atılımları başta kendi bünyesi dahilinde sergilemeye özen göstermektedir. Firma hedefleri dahilinde ulaştırma sektörünün zirvesine oynamaya ve bu alanda gerekli olan altyapısal ve teknolojik yapılanmaların zamanında uygulanmasını sağlamayı hedeflemektedir.  Yaman Turizm firması bugün 25. Yılını kutlamaktadır. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus