Yenişehir Otobüs Bileti

Yenişehir Seferi Yapan Firmalar
Yenişehir Hakkında

Yenişehir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz! 

Mersin
’in en güzel yönlerinden olan, Yenişehir otobüs bileti satan firmalarıYenişehir otobüs bilet fiyatlarıYenişehir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Yenişehir Mersin 

Mersin’in en güzel ilçelerinden biri olan Yenişehir, batısında Mezitli, kuzey doğusunda Toroslar ilçeleri ile komşudur. Yüz ölçümü ile bu ilçelerden daha küçüktür ancak Mersin için oldukça önemli olan Mersin Üniversitesi ve Forum Avm Mersin bu ilçe sınırlarındadır. Yenişehir 2008 yılında çıkarılan bir yasa ile ilçe statüsüne alınmıştır. 2015 yılı nüfus sayımlarına göre ilçede yaşayan kişi sayısı 240000 civarıdır. Yenişehir’in 2008 yılında ilçe olmasından sonra büyük bir eğitim seferliği başlatılarak ilerleyen yıllarda ülke çapında başarılı öğrenciler yetişmesine katkıda bulunulmuştur. Sitemizden satın aldığınız
Yenişehir otobüs bileti ile Mersin’in bu güzel ilçesini gezip, ilçe için önemli olan eğitim kampüslerini ziyaret edip yöresel tatları keşfedebilirsiniz. Altyapısı ile ilçeden çok şehir gibi olan Yenişehir´ de bulunan pek çok konaklama imkânı bulunmaktadır. 

Yenişehir’e nasıl gidilir? 

Mersin merkezden kalkan araçlarla rahatlıkla ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

En Çok Tercih Edilen Yenişehir Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus