Yeşil Artvin Turizm Hakkında

Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

1998 yılında Fatih Yıldırım tarafından kurulan şirket, bugün 47 araçlık filosuyla hizmet veriyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir yolcu taşımacılığı hedefliyor. 1984 yılından sonra 3 büyük ilimize gidiş – dönüş seferler başlatan şirket, 2005 yılı itibariyle KarsErzurumArdahanRizeTrabzon ve Samsun’a da günlük seferler gerçekleştiriyor. Yolcusunun huzur, güven ve mutluluğuna önem veren firmanın otobüsleri, 3 saatte bir mola vererek şoför değişimi yapıyor. Şirketin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.biletim.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Artvin’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Artvin’e buranın yerel firmasından otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.biletim.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz. Otobüslerde bulunan rahat koltuklarıyla, yolcularının konforunu göz ardı etmeyen şirket, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemiyle, konforla keyfi bir arada sunuyor. Yolculuk boyunca belirli zamanlarda televizyon yayını da yapan firmanın otobüslerinde, Digiturk yayını da yapılıyor. Yolcuların birbirilerini rahatsız etmemeleri için her bir yolcusuna kulaklık hizmeti de sunan firma, yolculuk boyunca yine belirli zamanlarda müzik yayını da yapıyor. Genel müzik yayınının yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca misafirler, yolculukları boyunca cep telefonlarını da diledikleri gibi kullanabiliyorlar. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus