Yükseller Aksaray Birlik Turizm Hakkında

Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti almak için artık otogara yahut firma şubesine gitmenize gerek yok. www.biletim.com.tr ’nin güvenilir ödeme sistemi ile oturduğunuz yerden online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden firma ve otobüs biletleri hakkında birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1970 yılından bugüne turizm sektöründe hizmet veren otobüs firması, sektörde çok iyi tanınan ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan otobüs firmasıdır. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için tüm olanakları sağlıyor. Aynı zamanda yolculuğunuz süresince sosyal ağlardan kopmamak için tüm araçlarında bulunan kablosuz internet özelliği ile keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor.

Firma Aksaray, Ankara, Konya, İstanbul ve Nevşehir başta olmak üzere daha birçok lokasyona otobüs seferi düzenliyor. Aksaray Konya 148 kilometre, Aksaray Ankara 255 kilometre, Aksaray Nevşehir arası ise 75 kilometredir. Yolculuğunuzun uzunluğuna bağlı olarak sitemiz üzerinden otobüs hareketlerinin mola sayısı gibi özelliklerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus