Zonguldak Merkez Otobüs Bileti

Zonguldak Merkez Seferi Yapan Firmalar
Zonguldak Merkez Hakkında

Zonguldak Merkez Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Zonguldak’ın en güzel yönlerinden olan, Zonguldak Merkez otobüs bileti satan firmaları, Zonguldak Merkez otobüs bilet fiyatları, Zonguldak Merkez otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

Zonguldak Merkez Hakkında Bilgiler

Zonguldak, büyük bir kömür üretim merkezi olmasının yanı sıra, önemli bir limandır. Şehrin doğusundaki manzaralı yol, çay bahçeleri ve restoranlarıyla turistlerin sakin bir öğle sonrası geçirebileceği Kopuz ve Uzunkum’a ulaşıyor. Zonguldak yöresinin pek bilinmeyen bir başka ilginç yanı da mağaralarıdır. Bu mağaralara girmek profesyonel mağaracılık bilgisi gerektiriyor. 

Zonguldak Merkez Gezilmesi Gereken Yerler

Cehennemağzı Mağaraları Antik Çağa ait arkeolojik kaynaklarda “Acheron-Akheron Vadisindeki Mağaralar” adıyla geçen Cehennemağzı Mağaraları (Kehanet Mağaraları), Karadeniz Ereğlisi’nin geçmişte Ayazma olarak adlandırılan İnönü Mahallesi’ndeki dört mağaranın ortak adı.

Yunan Mitolojisine konu olan Cehennemağzı Mağaraları, Hristiyanlığın yasak olduğu dönemlerde gizli gizli yapılan tapınmalar için kullanıldığı sanılan ilk ibadet merkezlerinden biri. Çatalağzı’ndan 3 km uzaklıktaki Cumayanı mağarasının iki girişi bulunuyor. İçerdeki plajlar ve cadı kazanları görülmeye değer. Uzunluğu 6,5 km olan Kızılelma mağarası ise aktif bir mağara. 400 m uzunluğunda galerisi bir göle ulaşılıyor. Zonguldak Merkez Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Zonguldak Merkez Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus